2017-06-24 01:08:01й
ժҪҽԺߵݼ֤[ҽԺ΢: bkj788 ۿٺ: 528 039 189 ]ṩרҵҽʦݿͻ֤֤B֤ٵ,žӪイáЧ-ӭѯ



{suijici}

ԭ⣺йũҵH7N9罫Ͷʹ

籱619յ ݣ19մйũҵϤΪЧH7N9УũҵƽƼأ֯вοʵҿչH7N9овοʵҲ÷ŴȫЧH7N9ֶϸۣµ綾Ͳ鶯²

 

Ϊⵥظע䡢ټӦͷ߾ѿ֧ʵһͬʱH5H7жĿģйвοʵԭH5ϣɹƳвH5+H7磬H5H7бʾΪ100%ΪЧչзعṩ˼ǿļϡ

14գũҵ֯H5-H7ۺͼ׼֯ҵչΪȷѾϸǩƶȡǿƷ׷ݹලȹһϵаšԤ罫6µ˵ֹ㶫ȵڿչԵ㹤꣩





我要啦免费统计
На який строк бюджетні підприємства можуть відправляти працівників у відрядження для участі в АТО?

Професійна спілка атестованих працівників органів внутрішніх справ України

 

Forum PAPOVS

Консультує
Заступник начальника
юридичного відділу
Людмила Процюк

На який строк бюджетні підприємства можуть відправляти працівників у відрядження для участі в АТО?

 

Кабінет Міністрів України змінив строк на який бюджетні підприємства можуть відряджати працівників у відрядження для участі в АТО.
Так, встановлено, що строк відрядження військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, які направляються, починаючи з 14 квітня 2014 року, в межах України для участі в антитерористичних операціях, здійснення заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, не повинен перевищувати період проведення таких заходів.
Такі зміни внесені постановою КМУ від 20.08.2014 р. № 366 "Про внесення змін до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 р. № 98" («Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів»).
Дотепер на зазначених осіб розповсюджувався загальний для держслужбовців строк відрядження в межах України — не більше 30 календарних днів.
Постанову КМУ №366 опубліковано 27.08.2014р. в "Урядовому кур’єрі" №155.
Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування.

 

© 2014, «ПАП ОВС УКРАЇНИ». Всі права захищені.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на papovs.com.ua
Сайт створено в компанії КЛАТС